Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Новини

Основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області, у тому числі персональні дані закріпленого за нашим закладом освіти координатора від управління Служби якості освіти України.

1 березня 2023 о 16:20 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

Комплекс медичних заходів, спрямованих на надання медичної допомоги при невідкладних станах

19 квітня 2022 о 10:53 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

Усі «гарячі лінії» працюють анонімно, безкоштовно:

15 квітня 2021 о 09:53 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

14 жовтня, українці святкують одразу чотири свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято – День УПА, четверте, дуже молоде –День захисника України .

14 жовтня 2020 о 18:56 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

Сьогодні у нашій школі відзначили день народження знаної кулінарки. Учні 5 класу влаштували ярмарок, на якому продавали солодку випічку за рецептами Дарії Цвєк. З життєвим шляхом відомої гримайлівчанки ознайомила дітей їх класний керівник Козловська Віра Василівна.

12 жовтня 2020 о 18:53 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

У нашій школі продовжили реалізацію програми “Гідність дитини”, за якою проходить облаштування внутрішніх вбиралень.

9 жовтня 2020 о 18:48 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

П’ятикласники ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Пулюя смт Гримайлів взяли участь у флешмобі «Діти України за мир та єдність», присвяченому Міжнародному Дню миру.

21 вересня 2020 о 18:44 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

Конкурс на зайняття вакантної посади директора відбудеться 02 вересня 2020 року.

Навчальний заклад оголошує набір учнів до першого класу.
Необхідні документи для зарахування дитини до школи:
1. Заява батьків;
2. Копія свідоцтва про народження або документ, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);
3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о.

16 березня 2020 о 09:30 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

Відшукайте у додатковому меню вкладку " Завдання на карантин", відкрийте вкладку свого класу та виконайте завдання запропоновані вчителями. Завдання будуть оновлюватися. Тому, слідкуйте за нашим сайтом.
Мийте руки та будьте здорові!!!!

13 березня 2020 о 09:52 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

УВАГА!!!
Від завтра 12 березня і до 3 квітня на території Тернопільської області – карантин. Таке рішення щойно було прийнято на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Тому у нас призупинено навчально-виховний процес до 3 квітня включно.
До п'ятниці, на шкільному сайті,(https://grimailovschool.e-schools.info/…/zavdannja-na-karan… ) буде розміщено завдання для дистанційного навчання та самостійного опрацювання навчального матеріалу.

12 березня 2020 о 18:57 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

206 років тому, 9 березня, народився український поет Тарас Шевченко, який подарував Україні і світу такі чудові поеми як Садок вишневий коло хати, Сон, Заповіт, а також збірку Кобзар.
Наша школа долучається до заходів із вшанування пам'яті поета, художника, видатної людини, Людини із великої літери.

12 березня 2020 о 18:53 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

4 березня минає 205 років від дня народження Михайла Вербицького, видатного діяча, священника і композитора , творця музики гімну України. У музеї ікони, учні нашої школи були ознайомлені з творчим шляхом композитора, а також з історією написання найголовнішої пісні країни – гімну.

12 березня 2020 о 18:50 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

11 березня учні нашої школи взяли участь у першому відбірковому етапі 20-го відкритого чемпіонату
Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор «УНІКУМ» ім. Героя АТО Ореста Квача.

12 березня 2020 о 18:46 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

Кожної весни сотні тисяч "червонокнижних первоцвітів" стають жертвами браконьєрів. Учні нашої школи також долучилися до екоосвітніх заходів.
Класний керівник 7-А кл. Метельська О.С. провела виховний захід з елементами гри "Збережемо первоцвіти - першу усмішку весни!".
Мета заходу – привернути увагу до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин, розвивати почуття відповідального ставлення до природи, формувати у підростаючого покоління екологічну культуру, природоохоронні навички.
Учні 6 - 8 класів мали можливість переглянути відео про «Перших провісників весни» та почути легенди, загадки з якими пов’язані їхні назви.
На закінчення вихованці зробили висновки та закликали усіх до збереження первоцвітів, адже рідкісні квіти можуть зникнути зовсім, якщо ми не оберігатимемо їх. Тільки від нас залежить чи будуть весною квітнути первоцвіти в наших лісах. Бережіть неповторну українську природу.

12 березня 2020 о 18:43 | Капелюх В. Я. | немає коментарів

20 лютого у нашій школі відбулися заходи присвячені пам’яті загиблих героїв.
Учні молодшої школи приєдналися до всеукраїнської тихої акції вшанування Героїв Небесної сотні «Ангели пам‘яті». Діти вирізали паперових ангелів і повісили їх на калину, як символ розстріляних мирних людей. Для учнів старшої школи було проведено виховний захід-реквієм «Сотня небесна у небо знялася».

12 березня 2020 о 18:41 | Капелюх В. Я. | немає коментарів